הסיפור האישי שלי


קצת רקע עליי, יכול אולי לעזור לך להבין איך הגעתי לכאן, עכשיו....

כבר בילדותי הייתי מלאה יחסית לילדים אחרים בכיתה, לא הילדה הכי שמנה, אבל כזאת שלא אוהבת לראות את עצמה בתמונות.

בגיל ההתבגרות זיהיתי פעם ראשונה התנהגויות לא רגילות שקשורות באכילה.
לפתוח לאט ובשקט את דלת ארון הממתקים, שאף אחד לא ישמע או ידע שאכלתי,
לעולם לא לסיים קופסאת עוגיות, שלא ידעו שאכלתי, ללכת לחברה כי אמא שלה מכינה כעכים מדהימים, 

ועוד...

באוניברסיטה למדתי להיות דיאטנית. לא בגלל שלי יש בעיה עם האוכל, כמובן. אלא כדי למצוא מזור לאחרים שסובלים מעודף משקל או השמנת יתר.
בשנה ג בתואר הראשון הגעתי לאו. איי, אכלני יתר אנונימיים, ושם לפני 25 שנים, למדתי על התמכרות לאכילה, על אכילה כפייתית ועל כוח עליון, אלוהים -  כפי שכל אחד מגדיר אותו. הגעתי מרקע חילוני ולא הייתה לי שום הגדרה של הדבר הזה. אז המצאתי אותו... כתבתי רשימת תכונות, או דרישות תפקיד, וניסיתי. להפתעתי העצומה זה עבד. ממש עבד, לפחות במה שקשור לאוכל ולאכילה שלי.

כשנולדה ביתי הבכורה עזבתי את מקצוע הדיאטנית... לגמרי. עשיתי הסבה למחשבים, אח"כ שיווק, אימון אישי ואימון למציאת ייעוד. אחד הכלים למציאת הייעוד שלנו הוא וויס דיאלוג, Voice Dialogue, עבודה עם דמויות פנימיות. וכאן, לפני יותר מעשור, התחיל הרומן שלי עם הדמויות הפנימיות. דרך מרתקת שרק ממשיכה להתפתח ולהפתיע.

לפני כשנה, חזרתי למקצוע דיאטנית, אבל עכשיו גם כמאמנת אישית, גם כמנחת ייעוד אמיתי וגם כמנחת וויס דיאלוג, עבודה עם דמויות פנימיות.

אני מזמינה אותך כאן ועכשיו, לראות באוכל ובאכילה דלת כניסה לעולם פנימי עשיר ומגוון. אם הצד הרגשי מדבר אלייך או הצד הרוחני, דמויות פנימיות הן כלי פשוט ואפקטיבי לחקור לגלות ולהתפעל.

והעיקר לאכול כי רעבים, כי הגוף שלנו זקוק להזנה ולא משום סיבה אחרת

צרי קשר 052-2893167 eti@soulsingscoaching.com


בהצלחה

אתי עשירי